Partnerzy


Kontakt

Aparatura diagnostyki medycznej



Moder electro
35-328 Rzeszów
ul. Paderewskiego 91
tel/fax. 17 857-76-15, 17 857-16-92

Formularz kontaktowy
Dział sprzedaży i obsługi klienta - Patrycja Nikolas
Aktualnie na urlopie macierzyńskim .
tel.: 784-002-487
p.nikolas@moderelectro.pl

Marta Kmiotek
tel.: 530-175-493
m.kmiotek@moderelectro.pl

Zamówienia i logistyka - Mariola Rozum
tel.: 606-728-401
m.rozum@moderelectro.pl

Dział techniczny - Dariusz Domino
tel.: 17 8571692
d.domino@moderelectro.pl
Mateusz Kulasa
tel.: 530 551 701
m.kulasa@moderelectro.pl

Dział księgowości- Mariola Klee
tel. 533 533 578
m.kle@moderelectro.pl

Właściciel firmy - Andrzej Domino
tel.: 608-413-016
a.domino@moderelectro.pl